Ochrana osobních údajů na webu Stomatologie Skalka

Respektování soukromí a bezpečná manipulace s osobními údaji našich uživatelů je pro nás na webu Stomatologie Skalka prioritou. Zdejší text slouží k podrobnému vysvětlení principů ochrany osobních údajů, jejich zpracování a práv, která mají uživatelé vůči nám jako správci jejich osobních údajů. Závazek ochrany osobních informací vychází z přísných standardů zpracování dat stanovených evropským nařízením GDPR. Podrobnosti uvedené na této stránce zahrnují vše od způsobů sběru dat, přes jejich užití, až po možnosti, které mají uživatelé v rámci kontroly nad svými daty.

Zásady sběru a použití dat

Osobní údaje shromažďujeme pouze tehdy, když nám je uživatelé poskytnou dobrovolně, například při přihlášení k odběru novinek nebo při vyplňování kontaktního formuláře na naší webstránce. Veškeré shromážděné informace jsou používány v souladu s jejich vyhrazeným účelem a nejsou bez vědomí uživatele předávány třetím stranám. Naše webové stránky také používají cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby tím, že sledují interakce uživatelů na webu.

Práva uživatelů

Uživatelé mají právo požádat o přístup k jejich osobním údajům, které jsme o nich shromáždili, a také mají právo tato data upravit nebo úplně odstranit. K tomu slouží kontaktní údaje správce: Theo Pennington, adresa: 85 Fort St, Auckland CBD, Auckland 1010, Nový Zéland, e-mail: [email protected]. Každý uživatel má také právo vznést námitky proti zpracování svých osobních údajů a může požadovat omezení jejich zpracování.

Write a comment