Úvod

Vítejte na webu Stomatologie Skalka, průvodci světem dentální péče a orální hygieny. Cílem těchto podmínek používání (dále jen „Podmínky“) je regulovat vztah mezi návštěvníky webu a vlastníkem webu, Theo Penningtonem, sídlícím na adrese 85 Fort St, Auckland CBD, Auckland 1010, Nový Zéland, e-mail: [email protected]. Při používání webových stránek stomatologieskalka.cz (dále jen „Web“) se zavazujete dodržovat tyto Podmínky, které stanovují právní rámec pro používání veškerého obsahu a služeb dostupných na Webu.

Práva na obsah a duševní vlastnictví

Veškerý obsah publikovaný na Webu, včetně textů, grafik, log, informací a dalšího materiálu, je chráněn autorským zákonem a příslušnými pravidly duševního vlastnictví. Je zakázáno jakékoli kopírování, distribuce, zveřejňování či modifikace obsahu bez předchozího písemného souhlasu vlastníka Webu, Theo Penningtona. Uživatelé mohou obsah Webu využívat pouze pro osobní a nekomerční účely.

Ochrana osobních údajů

Web Stomatologie Skalka se zavazuje k ochraně osobních údajů svých návštěvníků. Veškeré shromažďování a zpracování osobních údajů je prováděno v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. Podrobnosti o zpracování osobních údajů návštěvníků, včetně informací o jejich právech, jsou popsány v zásadách ochrany osobních údajů dostupných na Webu.

Závěrečná ustanovení

Tyto Podmínky mohou být kdykoliv aktualizovány nebo změněny bez předchozího upozornění. Pokračováním v používání Webu po těchto změnách vyjadřujete svůj souhlas s aktualizovanými nebo změněnými Podmínkami. V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků týkajících se Podmínek prosím kontaktujte vlastníka Webu na výše uvedené adrese nebo e-mailu.

Write a comment