Úvod

Vážíme si důvěry, kterou jste nám poskytli, a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. Tato zásada ochrany osobních údajů popisuje, jakým způsobem sbíráme, používáme, zpracováváme a chráníme informace o osobách, které navštíví naši webovou stránku Stomatologie Skalka. Cílem tohoto dokumentu je poskytnout vám podrobné a srozumitelné informace o tom, jak ochraňujeme vaše osobní údaje a jaká jsou vaše práva v souvislosti s jejich používáním.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat různé typy informací včetně, ale nikoli výhradně, vašeho jména, kontaktních údajů, IP adresy a informací o tom, jak používáte naši stránku. Tyto informace nám pomáhají zlepšovat naše služby a poskytovat cílenější obsah a reklamy. Vaše osobní údaje jsou shromažďovány pouze s vaším výslovným souhlasem, který můžete kdykoli jednoduše odvolat.

Užití a sdílení osobních údajů

Shromážděné osobní údaje používáme k poskytování našich služeb, ke komunikaci s vámi, k vylepšení našich služeb, k analytickým účelům a k upozornění na novinky nebo akce. Vaše údaje sdílíme jen v případě, že to vyžaduje zákon nebo s vaším předchozím souhlasem. Vždy dbáme na to, aby vaše údaje byly zpracovány s nejvyšší možnou mírou péče a bezpečnosti.

Ochrana a bezpečnost údajů

Zavazujeme se chránit vaše osobní údaje před jakýmkoli neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou nebo zničením. Používáme různé bezpečnostní technologie a procedury k ochraně vašich údajů. Tyto bezpečnostní opatření jsou pravidelně aktualizována a testována, aby bylo zajištěno, že vaše údaje jsou bezpečně uloženy a ochráněny.

Vaše práva

Máte právo na přístup k vašim osobním údajům, na jejich opravu, smazání nebo omezení zpracování. Můžete také vznést námitku proti zpracování vašich údajů nebo požádat o přenositelnost údajů. K uplatnění těchto práv nás prosím kontaktujte na [email protected]. Jsme připraveni zajistit, aby vaše práva byla vždy dodržována a respektována.

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy ohledně ochrany vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném e-mailu. Těšíme se na vaše dotazy a připomínky.

Kontaktní údaje majitele:

Theo Pennington
85 Fort St, Auckland CBD, Auckland 1010, Nový Zéland
Email: [email protected]

Write a comment